Марцінків обурений відсутністю на вокзалі цілодобового посту Муніципальної варти

Суспільство

Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді у міського голови.

Очільник міста відмітив, що привокзальний сквер став чистішим. Але зауважив, що не виконується його доручення щодо цілодобової “будки” для патрулювання, передає Фіртка.

“Муніципальна варта, ви мене не слухаєте. Нічого, наступна структура буде слухатись”, – дорікнув мер.

Нагадаємо, в Івано-Франківську розформовують Муніципальну варту та створюють єдину структуру з Муніципальної варти, інспекції з благоустрою та МАРСу. Таке рішення назріло після того, як  двох інспекторів муніципальної варти впіймали на хабарі.

За словами Руслана Марцінківа, він тричі проходив та не бачив цілодобового посту. Тому дав доручення забезпечити цілодобове чергування.

“Немає там постійного чергування. Три рази проходив – ні разу не бачив. Не розказуйте мені байки. Має бути “пост здав – пост прийняв”, – зазначив міський голова.

Нагадаємо, з 30 вересня на території залізничного вокзалу в Івано-Франківську облаштували приміщення для роботи патрулів “Муніципальної варти”.

За словами заступника керівника КП “Муніципальна варта” Михайла Шутака, пост функціонує, але після 22 години залізниця хоче отримувати оплату за це приміщення. А такої можливості підприємство не має.

“Опорний пункт на вокзалі відкритий з 8 години ранку до 23 години. Залізниця не підлегла нам. Ми звертались до них, але, напевне, розгляд звернень у них йде через Міністерство, чи як”, – пояснив Фіртці Михайло Шутак.

Міський голова наголосив, на вокзалі немає розпивання алкоголю, жебраків, безхатьків, але цього не подолати поки не функціонуватиме цілодобовий пост.

“Ви не сперечайтеся. Тому й проблеми. Сказано, зробити пост, але цілодобово.Тоді там буде порядок. Вокзал – це обличчя Івано-Франківська. З будь-якого потягу, який приїжджає, люди виходять і бачать на вокзалі сміття, безхатьків. Зараз ситуація краща, ніж була раніше, але недостатня”, – каже очільник міста.

Заступник міського голови Руслан Гайда додав, що для цього можна поставити окремий МАФ та обігрівати його.Переглядів: 221
banner