Марцінків проінспектував три навчальні заклади (ФОТО)

Суспільство

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з директором Департаменту освіти та науки Ігорем Максимчуком та депутатом міської ради Ігорем Корсуном в рамках традиційної «освітньої середи» завітали з перевірками одразу у три навчальних заклади.


Цього разу перевірили стан ремонтних робіт в ліцеї №21 (вул. ак. Сахарова, 36-А), а також у двох садочках – №9 «Дзвіночок» (вул. Є.Коновальця, 135) і №11 «Пізнайко» (вул. ак. Сахарова, 32А), пише Голос-Інфо з посиланням на офіційний сайт Руслана Марцінківа.

В ліцеї №21 здійснюється ремонт їдальні за проєктом, який переміг у конкурсі «Бюджет участі». У ДНЗ ідуть роботи з покращення енергоефективності: заміна системи опалення, вікон та утеплення. Це необхідно для того, щоб діти навчались в комфортних умовах та не мерзли в холодні пори року.

«Традиційна «освітня середа» продовжується. Сьогодні відвідав ліцей №21, де якраз триває облаштування нової їдальні. Це проект, який переміг у конкурсі «Бюджет участі». Також за державною програмою в ліцей закуплять нове обладнання. А в садочку «Пізнайко» за програмою НЕФКО здійснюються роботи з енергоефективності. А саме – заміна вікон, дверей… Також були у садочку «Дзвіночок. Він вже давно потребував капремонту, адже йому більше ніж 50 років. Тому прийняли рішення зробити там комплексний ремонт», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Депутат міської ради Ігор Корсун розповідає, що є випускником ліцею №21, який ще донедавна був школою. А зараз як депутат всіляко сприяє розвитку округу та, зокрема, цього навчального закладу. Тому, виїхав подивитись на поточний стан ремонтних робіт, та те, як ведеться підготовка до нового навчального року.

«Кожен навчальний заклад зараз в особливих умовах. Адже цього року ми зіштовхнулись з особливою небезпекою – коронавірусом. Пандемія дійсно змінила стиль нашого життя та додала нових проблем… і нашому ліцею зокрема. Належну допомогу ми отримуємо від міської ради. Нам всіляко допомагає та сприяє міський голова – пан Руслан Марцінків. Ми дуже вдячні за підтримку, та радіємо що наш ліцей переміг у конкурсі «Бюджет участі», та наша їдальня нарешті буде працювати на повну потужність.  Також в нас триває розширення, додались нові три кабінети, які ми сучасно облаштовуємо», – розповідає в.о. директора ліцею №21 Олександра Лесюк. Основні роботи щодо підготовки до нового навчального року розпочали пізніше, після проведення в закладі зовнішнього незалежного оцінювання. Але надіється, що з 1 вересня навчання таки відновиться і діти повернуться до рідного навчального закладу.

Завідувачка ДНЗ №11 «Пізнайко» Ірина Стасюк каже, що у садочку на даний час проводиться великий обсяг робіт. Зокрема, за програмою НЕФКО здійснюється утеплення фасаду і групових кімнат, також заміна системи опалення та заміна вентиляції за сучасними технологіями. Роботи мають завершитись орієнтовно впродовж місяця, за сприятливих погодних умов.

«В Івано-Франківську триває значний обсяг поточних капітальних ремонтних робіт. Навчальні заклади інтенсивно готуються до початку нового освітнього процесу в звичних традиційних формах», – каже директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

Варто зазначити, що у всьому місті зараз активно триває комплексна підготовка садочків та шкіл до нового навчального року з 1 вересня. Місто закуповує безконтактні термометри, дезінфекційні засоби та антисептики, щоб діти могли навчатися за партами, як це було раніше.Переглядів: 195
banner