Марцінків скликає позачергову сесію через події у Мінську

Суспільство

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вирішив скликати позачергову сесію міської ради на вимогу депутатів з різних фракцій.


Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, Руслан Марцінків вважає, що підписання домовленостей у Мінську суперечить законодавству України і може вважатися державною зрадою. Сесія має відбутися у понеділок, передає Суспільне.

“Голова офісу президента підтвердив, що у Мінську підписано домовленості, в яких ОРДЛО будуть окремими визнаними територіями! А Росія в статусі гаранта-спостерігача опинилася на рівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ! Росія не бере на себе жодних зобов’язань щодо виконання домовленого, вона присутня в статусі лише такого собі спостерігача. Це означає що будуть зняті усі санкції! Таким чином, зовнішню воєнну агресію з боку Росії проти України як протокольно, так процедурно буде зведено до “внутрішнього конфлікту в Україні”, а РФ є лише спостерігачем, як ФРН, Франція та ОБСЄ”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Тристороння контактна группа у Мінську підписала домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія у статусі гаранта-спостерігача виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що, за домовленостями, на цих пунктах може будуватися “розведення сил і засобів”, але вони не надають прав і визнання представникам ОРДЛО.Переглядів: 157
banner