Марія Савка: Опалювальний сезон на Прикарпатті проходить стабільно

Суспільство

Сьогодні в Івано-Франківській ОДА відбулася нарада щодо стану проходження в області опалювального сезону 2019-2020 років.


Участь у нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови ОДА Василь Івасик, начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад ОДА Ігор Гунін, заступник міського голови Івано-Франківська Руслан Гайда, представники підприємств теплоенергетики, обласного управління лісового та мисливського господарства, пише Фіртка з посиланням на сайт ІФ ОДА.

«Опалювальний сезон на Прикарпатті проходить стабільно, теплом забезпечені житлові будинки та бюджетна сфера. Однак на сьогодні ми повинні вже готуватися до наступного опалювального сезону та розробляти відповідні плани заходів, щоб розпочати його своєчасно», – зазначила Марія Савка.

За словами Ігоря Гуніна, станом на сьогодні підприємствами теплоенергетики відкориговано суми в платіжках за опалення в грудні 2019 року 84% абонентів.

Ведеться відповідна робота, щоб і решта підприємств здійснили перерахунок.

На нараді озвучено питання тарифоутворення на тепло, вироблене з альтернативних видів палива та рекомендовано забезпечити вжиття заходів щодо встановлення збалансованих та прозорих тарифів.Переглядів: 181
banner