Медичний четвер: Марцінків перевірив дитячу лікарню на Чорновола (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 13 лютого розпочали перевірку медичних закладів Івано-Франківська, як було вирішено минулого четверга на виконкомі.


Міський голова Руслан Марцінків разом з начальницею управління охорони здоров’я Марією Бойко провели інспекцію Міської дитячої клінічної лікарні на вул.Чорновола, повідомляють на сайті міського голови.

«Минулого тижня на виконкомі прийняли рішення перевіряти наші медичні заклади на стан готовності до другого етапу медичної реформи. Перевіряємо здійснені заходи, які призначені для покращення умов обслуговування пацієнтів. Для нас важливо щоб медзаклади були конкурентноздатними і надавали якісні медичні послуги» – коментує міський голова Руслан Марцінків.

Директор Міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук розповіла про здійснені кроки в підготовці до реформ, про ремонт приймального відділення, а також про замовлення необхідних пакетів контрактування для надання якісних медичних послуг пацієнтам лікарні.

«Ми вибрали необхідні пакети, за якими можемо контрактуватись. Є ще достатньо часу для підготовки. Зараз уточнюємо інформацію та спілкуємось з представниками НСЗУ. Вчора вже було здійснено перше замовлення, а також залишається узгодити деякі технічні моменти для замовлення решти необхідних пакетів», – повідомляє Ольга Бойчук.

У цій лікарні є басейн для плавання з інструктором з дітьми від 3 місяців до 1 року.

«Заняття в басейні здійснюються і без направлення. Записатись можуть усі бажаючі без винятку. Плавання розвиває моторику і фізичний розвиток дитини», –  розповідає інструктор з плавання Ольга Степанівна.Переглядів: 187
banner