Медики калуської лікарні погрожують припинити лікування хворих на COVID-19, якщо не виконають їхні вимоги

Суспільство

Забезпечити працівників засобами індивідуального захисту на 100%, оплату праці та безкоштовне лікування медиків у випадку зараження коронавірусною інфекцією – такі вимоги третього квітня на зборах трудового колективу висунули працівники Калуської районної лікарні.


Про це у Facebook повідомила працівниця закладу Аліна Німак.

Також просять забезпечити лікарню тест-системами для всіх медичних працівників.

“На базі Калуської районної лікарні інфекційного відділення розгорнуто 120 ліжок інфекційного профілю. На сьогоднішній день КНП “Районна лікарня калуської районної ради” не визнана опорною лікарнею по наданню медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. В результаті, медичні працівники позбавлені оплати праці до 300% від посадового окладу та безкоштовного лікування у випадку інфікування”, – йдеться в повідомленні.

Медики калуської лікарні відмовляться лікувати хворих на COVID-19, якщо не виконають їхні вимоги

Також у зверненні йдеться, що у випадку невиконання цих вимог до сьомого квітня, медики відмовляться надавати допомогу хворим на COVID-19, оскільки це суперечить Закону “Про оплату праці”, “Охорону праці” та посадовій інструкції, в якій вказано, що працівник може відмовитися від виконання професійних обов’язків, якщо це загрожує його здоров’ю і життю.Переглядів: 163
banner