Мережа ЦНАП Івано-Франківської області: на шляху до успішних проєктів

Суспільство

Мережа ЦНАП Івано-Франківської області: на шляху до успішних проєктів


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністраціу


Сьогодні представники мережі ЦНАП Івано-Франківської області знову підвищили свої знання, пройшовши другий модуль навчання в рамках школи проєктного та грантового менеджменту.


Захід організований Програмою ООН в Україні, за фінансової підтримки уряду Великої Британії через посольство країни в Україні, був приурочений темі “Як і де залучити ресурси на свої проєкти”. Під час тренінгу учасники зосередились на декількох важливих аспектах. Корпоративний фандрейзинг: здобуття навичок роботи з корпоративним фандрейзингом та вибудовування стратегій для залучення ресурсів стали ключовими пунктами обговорення.


Також йшлося про особливості співпраці з донорськими організаціями. Учасники вивчали процес написання ефективних заявок, приділяючи увагу ключовим аспектам взаємодії з потенційними донорами. Краудфандинг: Аналіз краудфандингу, зокрема на прикладі платформи biggggidea.com, допоміг учасникам зрозуміти, як впроваджувати цей метод залучення ресурсів в свої проєкти, та краудфандинг, краудсорсинг та партнерство: обговорення реальних випадків вдалої реалізації місцевих ініціатив без грантів стало важливою частиною навчання. А також створення бізнес-спільнот. Учасники вивчали стратегії взаємодії з бізнес-спільнотами та як це може сприяти успішній реалізації їхніх проєктів.


“Цей захід став не лише платформою для здобуття нових знань, а й можливістю для обміну досвідом у реалізації успішних проєктів та створення нових партнерств для реалізації спільних ідей та підтримки громад в Івано-Франківській області”, – резюмувала начальник відділу розвитку електронних та адміністративних послуг управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації Оксана Данилюк.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 292
banner