Мешканці одного з будинків Калуша організували пункт сортування сміття (ФОТО)

Суспільство
Мешканці одного з будинків Калуша організували пункт сортування сміття.

Про це повідомили у Фейсбук ОСББ Незалежність.
“Наші активні мешканці Лагоцька Тетяна Євгенівна та Сербінський Роман Ігорович нещодавно запропонували цікаву ідею щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів. Для цього пропонувалося облаштувати одне з підсобних приміщень. Ініціатори дуже швидко та якісно справилися – і ось уже три тижні пункт збору сміття працює. (За фінансову допомогу в організації сортувального пункту висловлюємо подяку оператору телекомунікаційних послуг “Калуська інформаційна мережа”)” – йдеться в дописі.
Ініціативу підтримали двадцять два власники квартир сьомого під’їзду (майже 70 відсотків). Для них було виготовлено магнітні ключі від спеціально облаштованої та підготовленої до прийому відходів кімнати. 31 жовтня ми здали першу партію відходів паперу, пластику та інших. Отримано 291 гривню 47 копійок. Отримані кошти акумулюватимуться на ремонтні роботи у під’їзді.
В ОСББ зауважують, що всього у сьомому під’їзді налічується тридцять дві квартири, з яких – у п’яти квартирах люди не проживають, в інших п’яти – живуть періодично, тому вони запропонували свій спосіб утилізації відходів – у мішках, які по мірі наповнення, передаються на пункт його збору.
Запропонована ідея знаходить повне розуміння і підтримку мешканців, і тому її потрібно продовжувати. Тому, ставимо собі за мету провести розрахунки скільки можна отримати грошей за зібране сміття на одну людину, а також за рахунок сортування зменшити норми утворення твердих побутових відходів по будинках, на основі яких береться плата за вивіз сміття з наших будинків, та впровадити проект по організації сортуванню сміття у всіх будинках ОСББ.
 


Переглядів: 253
banner