фото з мережі інтернет

Міграційна служба Прикарпаття просить звертатись тільки в екстрених випадках

Суспільство

Міграційна служба просить прикарпатців звертатись до них тільки в екстрених випадках.


Про це пише представник пресслужби УДМС Василь Гультайчук на своїй сторінці у Фейсбук.
Він звертається до мешканців області з проханням не нехтувати карантином та повідомляє, що до закінчення карантину територіальні підрозділи міграційної служби надаватимуть адміністративні послуги з вівторка до суботи з 9:00 до 15:00, але тільки у екстрених випадках:

“Коротко про поточний момент. Працюю у міграційній службі, але звертаюся до друзів і всіх мешканців нашої області, як звичайний громадянин. Щодня виконую свої службові обов’язки, дотримуючись рекомендацій МОЗ і вимог карантину. І щодня доводиться спілкуватися з людьми, багатьох з яких треба переконувати у тому, що вони геть нерозважливі, несвідомі. Інколи з матюкливим словом, бо як інакше пояснити чоловікові, що з закордонним паспортом можна зачекати. Чи жінці, яка щойно приїхала з Мілану і в неї ніби з’явився вільний час для оформлення ще одного закордонного. Люди добрі! Карантинні заходи – це надзвичайно серйозна річ. Не треба нехтувати ними, тим паче, що паралельно з тривогою спостерігаємо за подіями у світі. Немає чого безпричинно вештатись не тільки в місті, а й тими організаціями, які в силу своїх завдань зараз мають ходити, добиратися на роботу. Тепер по суті.

з 20 березня і до закінчення карантину територіальні підрозділи міграційної служби надаватимуть адміністративні послуги з вівторка до суботи з 9.00 до 15..00, але тільки у ВИНЯТКОВИХ (ЕКСТРЕНИХ) випадках. Про деталі можна дізнатися на сторінці УДМС в області у Фейсбук. Все інше МАЄ ЗАЧЕКАТИ до кращих і спокійніших часів. Працівники міграційної служби максимально дотримуються заходів, щоб не наражатися і не наражати на небезпеку інших людей. У приміщеннях забезпечено карантинні заходи – дезінфекція, захисні медичні маски і рукавички. Просимо того і від відвідувачів, у яких виникли НЕВІДКЛАДНІ питання”.Переглядів: 183
banner