“Місцева влада не бере на себе відповідальність”: в ОДА вчергове обговорили питання про боргування зарплати медикам

Суспільство

Сьогодні, 7 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

На комісії обговорювали низку питань, в тому числі про протерміновану заробітну плату в закладах охорони здоров’я області.

Голова комісії Манолій Піцуряк каже, що питання вже всім набридло. Його розглядають 3 роки. Протерміновані зарплати є по всій області. Всі звернення до вищих органів зареєстровані, але поки що не дають результату.

По області боргують 86 млн грн. Найбільш критична ситуація в Івано-Франківську — 27 млн протерміновано. Невиплата готівки 45 млн грн, — говорить Кобельська Ірина, директор департаменту охорони здоров’я ОДА.

Причини боргування різні. Звернення були до президента, до міністерства охорони здоров’я а також до міністерства фінансів.

Усі стрілки переводяться на ОДА або на міністерство фінансів. Місцеві органи не ставляться до цього питання достатньо серйозно. Ми збираємо всіх голів районних рад, обговорюємо проблеми, однак наступного дня все відбувається за старою схемою. Про що можна говорити, якщо місцеві органи не беруть на себе певну відповідальність,” — каже Ірина Мацькевич, директор департаменту фінансів ОДА.Переглядів: 233
banner