“Місцева влада не зробила жодного кроку, щоб зупинити епідемію”, — Шмигаль про COVID на Франківщині

Суспільство

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає місцеву владу Івано-Франківської області відповідальною за поширення коронавірусу.


Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне Карпати.

Народна депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук запитала у прем’єра про допомогу Франківщині у боротьбі із поширенням коронавірусу: “Чи може Івано-Франківщина сподіватися на допомогу від уряду у боротьбі з пандемією, оскільки ми зараз на першому місці. Це є дуже важливо, і всі очікують вашу відповідь. Чи з наступного тижня уряд зможе надати фінансову допомогу на обладнання лікарень?”

Прем’єр-мінстр Денис Шмигаль відповів, що минулого року уряд запезпечив 80 % ліжко-місць киснем. Для цього Кабмін спрямув 1,5 мільярди гривень.

“Ми дали всі необхідні інструменти для запровадження обмежувальних заходів місцевій владі. На жаль, в цьому році місцевою владою не було зроблено жодного кроку для того, щоб призупинити цю епідемію. У мене велике прохання до місцевої влади Івано-Франківщини, керівників органів місцевого самоврядування дуже відповідально ставитися і вчасно приймати всі необхідні рішення, надані законодавством, надані нормативними документами щодо обмежень, які допоможуть зменшити темпи захворюваності на місцях. Івано-Франківщина на сьогодні фактично палає від епідемії коронавірусу”, – сказав прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль каже, що уряд чекає конкретних дій від місцевої влади Прикарпаття, щоб зупинити темпи поширення коронавірусу.