Місця в будинку, де ховати свої заощадження просто нерозумно

Поради

Це насправді погани місця для схованки.

Кожна людина хоче, щоб нажите ним нелегкою працею було збережено і збільшено. На жаль, у світі все ще є люди, які воліють забезпечувати себе не чесними та законними способами. Такі «громадяни» прагнуть накласти лапу на чуже.

Так, де ж не можна тримати гроші, щоб точно з ними не розпрощатися.

Одяг

Абсолютно точно не варто зберігати значні суми грошей в одязі. У разі проникнення у квартиру грабіжники точно перевірять гардероб нещасливого мешканця. Більш того, якщо носити великі суми грошей постійно з собою, є ймовірність, що з ними все також трапиться щось нехороше.

Матрац

Напевно багато хто жартома говорив про те, що зберігає гроші під матрацом. Сумна практика показує, що насправді таких людей дійсно багато, особливо серед пенсіонерів. Матрац точно не вбереже «кровні» від викрадення.

Бачок унітазу

Напевно, кожному доводилося бачити, як в якомусь кіно поганий (або хороший) хлопець використовує бачок унітазу як схованку для грошей, зброї або ще чого-небудь гірше. Попри всю екстравагантність даного місця, бачок унітазу також не стане надійною схованкою.

Книги

Книга — найкращий подарунок, але точно не найкраще місце зберігання грошей. Коли злодії вдираються у квартиру, вони майже гарантовано «перепотрошать» всю вашу бібліотеку на предмет «випадково забутих» між сторінок купюр.

Морозилка і банки з крупами

Попри те, що грабіжники навряд чи стануть готувати у вас на кухні макарони по-флотськи, гроші в морозилці або різноманітних кухонних баночках вони все одно знайдуть. Крім того, тримати гроші поряд з харчовими продуктами (або навіть в них) не дуже практично і гігієнічно.

Вентиляція

Ще один «класичний» тайник, який гарантовано буде перевірений на наявність грошей і цінностей грабіжниками. Насправді схованка у вентиляції — це один з найгірших і вульгарних варіантів. Крім того, у вентиляції завжди дуже брудно, так і лазити в неї не дуже-то зручно.

Ванна

Справа навіть не в тому, що у ванній злодії швидко знайдуть схованку, а в тому, що в ній постійно сиро. Паперові гроші не дуже-то люблять воду і вологість, а тому й зберігати їх у ванній буде однією з найгірших ідей.

ДжерелоПереглядів: 212
banner