Міський суд залишив під вартою одного з обвинувачених по справі наркоплантації на Косівщині

Події

Сьогодні, 24 вересня в Апеляційному судді Івано-Франківської області почали розгляд апеляції за позовом Миколи Шкрібляка.

26-річний охоронець плантації марихуани на Косівщині Микола Шкрібляк подав апеляцію на рішення міського суду. Йдеться про змінення йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Нагадаємо, нещодавно прикарпатця взяли під варту з можливістю внесення застави у розмірі 5 мільйонів 190 тисяч 650 гривень, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Захисник Кінаш зазначила, що суд мав усі підстави, аби обрати Шкрібляку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

«Я вважаю, що не було надано доказів за вчинення кримінальних правопорушень. Суд не врахував дані мого підзахисного. Шкрібляк раніше не судимий, має трирічну дитину та хвору мати. Прошу обрати Шкрібляку домашній арешт»,- зазначила Кінаш.

У свою чергу прокурор Боровик відмовив у такому клопотанні та наголосив, що підозрюваний може впливати на свідків та повторно скоїти злочин. Тож наголосив, що тримання під вартою – найкращий запобіжний захід.

«Шкрібляку інкримінується особливо важкий злочин. З моменту проведення обшуку встановлюється коло підозрюваних, тому чоловік може негативно впливати на них. Також не виключення, що даний злочин зможе повторитись»,- наголосив прокурор.

Боровик також додав, що суд повинен врахувати те, що охоронець відповідав за
технічні процеси в частині доставки міндобрив та наглядав за особами, які здійснювали охорону.

Однак, сам підозрюваний заперечив ці слова, сказавши, що не має ніякого відношення до злочину.

«Підтримую клопотання захисника та прошу застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Буду чемно виконувати всі прикази слідчих і прокуратури. Я не причетний до того, що написали у підозрі. А вдома у мене маленька дитина та мама після операції»,- пояснив Шкрібляк.

Заслухавши сторони, судді відправились у нарадчу кімнату. Повернувшись, суд вирішив задовольнити клопотання прокурора та залишити запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 5 мільйонів 190 тисяч 650 гривень.

Нагадаємо, нещодавно у селі Стопчатів Яблунівської ОТГ викрили плантацію марихуани на території близько 4 гектарів. Під час обшуку вилучили майже 100 000 рослин коноплі, більше 500 кг висушених суцвіть, понад 400 кг мелених невисушених суцвіть, 140 кг сухого листя коноплі, майже 100 кг суцвіть та листя коноплі. загальна вага вилученої марихуани становить 1200 кг. Вартість виготовленого з цієї сировини наркотику на чорному ринку становила б понад 50 мільйонів євро.Переглядів: 151
banner