Міський голова Болехова зустрівся з представниками міжнародної гуманітарної організації International Medical Corps

Суспільство

Участь у робочій зустрічі взяли перший заступник міського голови Василь Юрочко, керуючий справами міськвиконкому Іван Івашків та представники міжнародної гуманітарної організації International Medical Corps – заступниця менеджерки з протидії гендерному насильству Оксана Магас, посередниці громади пані Світлана та Надія.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


На зустрічі йшлося про можливість отримання гуманітарної допомоги для ВПО, які проживають на території Болехівської територіальної громади. Також говорили про організацію тренінгів соціальним службам, практичним психологам та соціальним працівникам закладів освіти. Відтак відвідали місце компактного проживання ВПО колишнього терапевтичного відділення Болехівської ЦМЛ, поспілкувались з ними, дізнались про їхні потреби.


За результатами відвідин представники міжнародної гуманітарної організації International Medical Corps склали перелік найнеобхідніших речей для ВПО, який забезпечить нормальні умови проживання. А також домовились організувати тренінг у першій половині травня для соціальних служб та працівників громади.


Довідка. Міжнародний медичний корпус — це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів у галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку.


Переглядів: 374
banner