Міський голова Івано-Франківська прозвітував про роботу комунальних служб

Суспільство

Сьогодні, 21 березня, на оперативній нараді міський голова Івано-Франківська доручив щодня до 18 години надавати інформацію, що працівники комунальних служб зробили за день.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа.


Працівники КП Благоустрій у Пасічній, на вул. Тролейбусній, Галицькій очищували зелену зону від сміття, гілля та листя. На вул. Пулюя доглядали молоді дерева, а також проводили догляд за деревами на вул. Дорошенка. Також прибирали дамбу набережної.


КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводив роботи на Тролейбусній, 26 Південному бульварі, 34, вул. Федьковича, 77, Галицькій, 128. Заасфальтували 6 люків: два на Південному бульварі, два на вул. Короля Данила та два на Бельведерській.


А КП “Муніципальна дорожня компанія”взялась за поточний ремонт на вулицях міста. Зокрема на вул. Національної Гвардії, Калуське шосе. Також проводили профілювання дорожнього покриття у с. Радча, Підпечери, влаштування асфальтобетонного покриття у с. Підлужжя, на вул. Сірка.


Ремонтно-будівельна бригада займалась фарбуванням стовпчиків та трубостійок дорожніх знаків на вулицях: Галицька (від вул.Дністровської до вул. Василіянок), вул. Військових Ветеранів, вул. Василіянок і Гаркуші. А ще ремонтували і фарбували лавки у сквері Міцкевича – 13 шт, в сквері позаду Медакадемії 10 шт. Також встановлювали дорожні знаки на перехресті вул. Бельведерська – Володимира Великого.


Переглядів: 476
banner