Міський голова Калуша взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, що проходив під головуванням Президента України

Суспільство

Вчора у Львові Андрій Найда участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, що проходив під головуванням Президента України Володимира Зеленського


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Спільно з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, Головою ВРУ Русланом Стефанчуком, керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком, головою Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук та головами інших обласних військових адміністрацій і територіальних громад, представниками європейських партнерських установ та організацій обговорено чимало важливих питань.


  • Найголовніше – оборона України, безпека мирних жителів, допомога військовим!
  • Питання безпеки у місцях масового скупчення людей – один з пріоритетів. Володимир Зеленський наголосив на тому, що громади повинні вживати необхідних заходів запобігання надзвичайних ситуацій. Зокрема, об’єкти, що найбільш піддаються ризику, облаштувати металодетекторами й іншим додатковим обладнанням.
  • Також піднімалися питання євроінтеграції. У 2023 році ми зробили величезний крок на шляху до вступу в Євросоюз. Далі – не зупиняємось! Напрацювання в цьому напрямку мають лише примножуватись та вдосконалюватись.

Конгрес став дієвою платформою і для обговорення проблемних питань між представниками громад та профільними міністрами.


“Викликів сьогодення чимало — питання безпеки, підтримка ВПО, захист дітей, які постраждали від війни, охорона здоров’я громадян, зокрема й тих, що проживають у прифронтових областях. Власне, про роботу в цих напрямках у 2023, міністри розповіли детальніше.
Загалом, діяльність Конгресу посприяла вирішенню нагальних питань. Діалог, що відбувся однозначно був ефективним та дієвим!
Лише разом, спільними зусиллями ми можемо протистояти ворогові! Комунікація, взаємопоміч та взаєморозуміння є надзвичайно помічними у подоланні труднощів. Безсумнівно — наша сила в єдності!” – йдеться в дописі.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 302
banner