Міський голова нагородив учнів та вчителів, які чудово проявили себе на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури

Суспільство

Учні та вчителі ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради чудово проявили себе на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури 2023 року.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


На сесії нагородили учнів та вчителів:
  • Ярину Шупенюк, ученицю 9 класу за високі досягнення у навчанні та зайняте І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури 2023 року;
  • Мирославу Базилицьку, випускницю ліцею, за високі досягнення у навчанні та зайняте II місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури 2023 року;
  • Марію Гринишин, Народного учителя України, учителя української мови та літератури ліцею за високий професіоналізм та значні досягнення у підготовці переможця олімпіади.
  • Наталію Нешпір, учителя української мови та літератури ліцею за високий професіоналізм та значні досягнення у підготовці переможця олімпіади.
  • Ірину Герегу – учителя української мови та літератури ліцею за високий професіоналізм та значні досягнення у підготовці переможця олімпіади.
  • Ігоря Дейчаківського, Заслуженого працівника освіти України, директора Ліцею імені Миколи Сабата за високий професіоналізм, належну організацію освітнього процесу та вагомий внесок у підготовку переможців олімпіади.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 375
banner