Модні капелюхи: 3 трендових аксесуари на осінь

Територія успіху

Три моделі головного осіннього аксесуара.

Капелюх — найбільш недооцінений аксесуар, який насправді впливає на абсолютно будь-який образ. Давай подивимося, які капелюхи в тренді, щоб ти змогла довести свої луки до досконалості.

Капелюх-відро

Капелюх, який чоловіки зазвичай надягають на риболовлю, вийшов за межі човнів і став популярним жіночим аксесуаром. Не переживай, тобі не потрібні жилетки з безліччю кишень, щоб завершити свій образ, цей аксесуар підходить практично під все. Наприклад, звичайний наряд, що складається з білої футболки і чорних штанів, перетвориться на щось ультра стильне з таким капелюхом. Ти навіть можеш носити його під сукні з квітковим принтом! Якщо у тебе кругле обличчя — вибирай варіант побільше і уникай дуже вузьких капелюхів цієї моделі, тому що вони можуть зробити тебе схожою на соняшник і збільшити візуально твоє обличчя.

Класичний фетровий капелюх

Ця модель ніколи не вийде з моди, тому що надає будь-якому образу строгий шик і серйозний характер. Якщо ти любиш мінімалістичний стиль, ти зобов’язана мати цей аксесуар у своєму гардеробі, тому що він дає простому образу чоловічий дотик і не вимагає інших аксесуарів і прикрас. Цей капелюх виглядає особливо красивим під повсякденні образи і природний макіяж.

Капелюхи з великими полями

І коли ми говоримо «з великими» — ми маємо на увазі «з дуже великими»! Абсолютно непрактичний і неактуальний, але неймовірно фотогенічний тренд, капелюхи від сонця з величезними полями стрімко заповнюють соцмережі фешн блогерів, які відразу оцінили, які гарні фото і образи можна втілити з таким аксесуаром. Особливо підходить цей капелюх для весілля друзів в Тоскані, наприклад, або для гламурної суботньої прогулянки по місту, де тобі захочеться привернути увагу.

ДжерелоПереглядів: 273
banner