Модний блонд: як пофарбуватися у світлий щоб це виглядало стильно

Територія успіху

Беріть на замітку!

Чистий блонд по всій довжині

Так, не побоїмося, чистий блонд — головний тренд 2021 року. А це означає, що в моді знову будуть натуральні відтінки блонда із затонованим корінням (темна основа трохи зменшує свою популярність). Але, залишаться м’які переходи і переливи, щоб результат виглядав максимально природно.

Кремовий блонд

Якщо ви хочете зробити свій образ максимально ніжним і романтичним, — вибирайте м’який і теплий відтінок фарбування. Світла смуга вже в дорозі. Це безповоротно.

З рожевим переливом

Якщо душа вимагає чогось незвичайного, і так давно хотіли, але не наважувалися, — саме час надати волоссю яскравих рожевих нот. Це виглядатиме не лише свіжо і райдужно, але ще і модно за всіма параметрами.

Якщо ви тільки пофарбувалися у світлий, важливо в перші два тижні використовувати косметику саме для підтримання кольору. Для нейтралізації жовтизни добре підійдуть фіолетові шампуні. Оскільки висвітлене волосся дуже крихке і беззахисне, важливо перед сушінням використовувати незмивні засоби (спреї, креми або масла з функцією захисту від високих температур фена і праски).

ДжерелоПереглядів: 282
banner