“Ми поруч з вами стільки, скільки потрібно”: європейські лідери зробили заяви до річниці вторгнення рф в Україну

Політика

Голова Європейської Ради Шарль Мішель, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Європарламенту Роберта Метсола виступили із заявами у річницю повномасштабного вторгнення рф в Україну, відзначивши хоробрість українського народу та заявивши, що ЄС “буде поруч стільки, скільки потрібно”. Про це інформує УНН, посилаючись на сторінки лідерів у соцмережах.

Цитата

“Сьогодні темна річниця. Для України. Для Європи. І для світу. Рік росія знущалася над Україною. І один рік ви, українці, мужньо відбивалися. І ми поруч з вами, підтримуємо вас стільки, скільки потрібно. Тому що ми ніколи не погодимося на світ, яким керує груба сила. Переможе Україна, і ви будете жити мирно та вільно. Вільна і незалежна Україна – це вільна і незалежна Європа”, – наголосив Мішель.

Своєю чергою фон дер Ляєн заявила: “Рік жорстокої російської агресії. Рік героїчного українського опору. Рік європейської солідарності. Попереду нас чекає майбутнє єдності. Ви боретеся за свободу, за демократію та за своє місце в Європейському Союзі. Ми з вами стільки, скільки буде потрібно”.

Роберта Метсола до річниці вторгнення опублікувала відео зі зруйнованими українськими будинками, мітингами в підтримку України, під час якого сказала:

“Ми разом зараз, ми будемо разом і в майбутньому, тому що ми з Україною. І я тут, щоб передати це повідомлення підтримки та надії. Що ми Україну не покинемо і ніколи не ослабимо. Ваша боротьба за свободу, за демократію, за цінності, які поєднують нас як європейців, є нашою боротьбою. Я знаю, що хоробрий народ України не здасться, і дозвольте запевнити вас, що ми теж не здамося. Ми за вас, ми були з вами тоді – ми з вами зараз. Ми будемо з вами стільки, скільки потрібно”.Переглядів: 479
banner