Ми зібрали для вас серіали про епідемії, щоб ви зрозуміли, що зараз у світі не все так страшно

Культура

Ці фільми, актуальні зараз як ніколи.

 

Якщо ви соціально відповідальна людина, то, найімовірніше, сидите вдома: дистанційно працюєте, граєте з кішкою, читаєте, спілкуєтеся з рідними. Звучить чудово, але є одне але. Рано чи пізно всі ці прекрасні заняття вам осточортіють і доведеться захопити себе чим-небудь ще.

Наприклад, переглядом серіалів. Тому ми зібрали для вас фільми, які актуальні зараз як ніколи.

«Штам»

Над цим серіалом працювали великі любителі жахів — Гільєрмо Дель Торо і Чак Хоган, так що будьте готові до похмурої картинки з не менш похмурим сюжетом. «Штам» не може похвалитися дуже правдоподібним сценарієм: в серіалі зникають трупи, герої наче не в собі, але і планету зомбі в ньому не атакують.

Особливе задоволення від серіалу отримають меломани, які точно оцінять саундтреки до серіалу. Над ними працював Рамін Джаваді, композитор, який написав музику до «Грі престолів».

«Епідемія»

Про цей серіал російського виробництва багато говорили в тому році, коли він тільки вийшов на екрани. А тепер його наздогнала друга хвиля популярності. У серіалі зіграли Кирило Кяро, Вікторія Ісакова та Мар’яна Співак. Але головна дійова особа в шоу — безумовно вірус, який чимось нагадує коронавірус. Він також уражає легені, викликає кашель, але вбиває в рази швидше. Тому і заходи обережності «Епідемії» куди серйозніше, ніж насправді. Москву дуже швидко закривають на карантин і вводять в місті воєнний стан.

«Ізоляція»

Не виключено, що цей серіал ви подивіться всього за пару днів. У ньому лише один сезон, але справа навіть не в цьому — проєкт дійсно затягує. Ідея «Ізоляції» дуже хороша, а головне, правдоподібна. У серіалі, як і в реальному житті, в ізоляції виявляються цілі райони, а люди відмовляються від рукостискань і змітають усе з прилавків магазинів. Виглядає це прикро і викликає занепокоєння. Тому якщо ви й без того зараз панікуєте, відкладіть перегляд цього серіалу до кращих часів.

«12 мавп»

Дивитися на Брюса Вілліса, який намагається врятувати світ від жахливого вірусу у фільмі «12 мавп», — одне задоволення. Правда, всього на дві години. Ми ж пропонуємо вам його розтягнути та подивитися однойменний серіал. Сюжет у нього майже такий же, як у фільмі Террі Гілліама. В «12 мавп» ніхто не працює над вакциною, замість цього люди винайшли машину часу, щоб змінити минуле і попередити епідемію в сьогоденні.

«У плоті»

Поки в інших серіалах всі хворіють, у проєкті BBC головний герой, навпаки, повертається до нормального життя. Він поступово перетворюється з зомбі в людину, лікуючись від вірусу. Але радіти за нього поки рано. Персонаж Люка Ньюберрі все ще схожий на мерця і постійно ловить флешбеки тих днів, коли він був не проти підкріпитися чиїм-небудь мозком.

«Загроза пандемії»

Це не художній, а документальний серіал, знятий Netflix. І присвячений він вченим, які постійно думають про грип і про те, як би винайти універсальну вакцину від усіх видів цієї зарази. А вона куди небезпечніша, ніж здається на перший погляд. У серіалі йдеться не тільки про типову форму грипу, якою ми не раз хворіли, але і про більш агресивні. Приміром, про іспанку, яка забрала життя 50 мільйонів осіб.

«Вижили»

Зараз обстановка у світі більш ніж дивна, і що буде далі, взагалі не зрозуміло. У нас теж немає особливих уявлень щодо майбутнього, але сподіваємося, як в серіалі «Вижили», обставини не розвинуться. Інакше ми довго не протягнемо. Герої шоу залишилися без води, електрики та особливого уявлення про те, що ж їм тепер робити. Але особливо ми не заздримо персонажу Джулі Грем. Її хочуть зробити піддослідними для розробки вакцини.Переглядів: 191
banner