«МИКОЛАЙ для ЗСУ» – мешканці Тужилова готують подарунки для Захисників

Суспільство

З наближенням різдвяно-новорічних свят мешканці села Тужилів Калуської МТГ вирішили порадувати наших військових миколайчиками


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


У місцевих магазинах розмістили корзинки для збору подарунків, з проханням долучатися, хто чим може. Збір на акцію «МИКОЛАЙ для ЗСУ» триватиме до 01 грудня. Люди хочуть, аби кожен тужилівський захисник відчув турботу і любов земляків. На даний час на передовій збройну відсіч агресору чинять 26 мешканців села.


Від початку повномасштабної війни громада Тужилівського старостинського округу не припиняє своєї роботи в тилу. Село працює, готує, доставляє, передає і турбується, щоб воїни на полі бою були ситі, зігріті і не без уваги.


За словами ідейної натхненниці й організаторки допомоги, волонтерки Наталії Стасюк, зусиллями громади загалом законсервовано близько 16 тисяч м’ясних закруток, які регулярно доправляються бійцям. У процесі приготування цих тушкованок та м’ясних каш оброблено уже 73 свинячі туші(!)


У приміщенні ліцею і в Народному домі щодня плетуть маскувальні сітки, основу для яких, частково, виготовляють власноруч.


Особливо активно такою «делікатною» роботою займається місцевий мешканець Ярослав Мошко. А його односельчанка Ганна Стасюк шиє спідню білизну із тканини, яку приносять і передають усі охочі.


У ліцеї виготовляють улюблені смаколики наших Захисників – енергетичні батончики. Учні добре опанували справу створення окопних свічок. Захопилася цим потрібним для бійців ремеслом і «мама в декреті» Людмила Лазар. Багато допомоги надходить від односельців із-за кордону. Так що робота кипить.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 338
banner