Мильні брови — б’юті-тренд 2020 року

Територія успіху

Чому Soap Brows стали такими популярними?

Як тільки не змінювалася мода на брови за останні десятиліття — форма, товщина, колір, методи і засоби для догляду! Тільки ми звикали до нового тренду, на зміну йому приходив інший, який кардинально відрізнявся від попереднього. Брови-ниточки, вигнуті, прямі, широкі — кожен сезон мейкап на світовому подіумі дивував публіку. Сьогодні мода жадає природності, і жінки, відмовившись від пінцета, відрощують густі пухнасті брови.

Що таке Soap Brows, і з чим його «їдять»?

Мильні брови — це одночасно і назва форми і методи створення «мильного» і пухнастого ефекту. Трендовий лук брів — натуральний, може, навіть злегка освітлений колір, природний вигин і пухнастість. Насправді модні бровки сьогодні виглядають так, ніби їх ніколи не вищипували, а просто акуратно зачесали наверх. Здавалося б, все дуже просто, але щоб досягти все-таки доглянутого виду, потрібні ще й засоби.

Якщо раніше це робили з допомогою гелю або помадок, тепер для укладання брів візажисти використовують мило. Саме воно забезпечує такий приголомшливий натуральний ефект, роблячи на вигляд густіші брови і фіксуючи їх у потрібному напрямку.

Звідки взялася техніка Soap Brows?

Б’юті-блогери в соцмережах тільки зараз показали, як повинні виглядати модні мильні брови, але, виявляється, про цю техніку відомі броумейкери знали вже давно. Укладання та фіксація брів милом має ряд переваг, які незаперечні у порівнянні з гелем.

Мило щільніше, тому допомагає домогтися потрібної густоти, навіть якщо її немає від природи, так і тримається ефект Soap Brows набагато довше. Що говорить про мило для брів відомий візажист Лінда Холлберг:

«Широкі і пухнасті брови зараз в моді, а з допомогою мила домогтися такого ефекту найпростіше, особливо, якщо від природи у вас немає потрібної густоти»

І що, можна використовувати звичайне мило?

Так! Тільки варто врахувати, що мило повинно містити високий відсоток гліцерину. Саме цей компонент завдяки низькому рівню pH в засобі є безпечним для шкіри і робить профілактику подразненням. А щоб мило не залишало непотрібні сліди після висихання, важливо взяти прозоре. Гліцерин і прозорість — ось і все, що потрібно.

Звичайно, існують і спеціальні засоби для мильних брів — їх виробляють з урахуванням всіх вимог. Плюс до всього, косметичне мило може містити кольоровий пігмент, щоб ледве помітно і натурально підфарбувати волосини.

Важко самій добитися ефекту Soap Brows?

Візажист Ріанни Прісцилла Воно якось порадила одній співачці застосувати мило, і з того часу техніка вийшла в маси, ставши такою популярною, що витиснула всі інші. А вся справа — у простоті і швидкості алгоритму.

Просто змоченим у воді веретеноподібним пензликом для брів потрібно зачесати їх вгору і зафіксувати милом. Деяким жінкам доведеться, правда, трохи підмалювати брови, якщо вони вже аж дуже рідкі, але старатися не потрібно — повинен зберігатися ефект прозорості.

Популярні візажисти радять час від часу злегка підфарбовувати кінчики брів хною, щоб добитися більшої пухнастості та обсягу.

Один маленький лайфхак: замість води пензлик краще змочити спреєм для фіксації макіяжу — він забезпечить додаткову стійкість.

У мильних брів є і мінуси

Натуральність — так натуральність, тому Soap Brows потребують відмінного стану шкіри і не терплять тональних основ. Якщо обличчя буде вкрите шаром маскуючого крему, над бровами після нанесення мила можуть з’явитися розводи.

Є і ще один нюанс: якщо жінка спітніє, то мило може потрапити в очі. Зрозуміло, що буде не дуже приємно… Тому для пляжу або просто в спеку такий макіяж не підходить.

Але, попри ці вади, техніка Soap Brows увірвалася в індустрію краси і вже підкорила весь світ. Це саме те, чого чекали всі жінки — швидко і без зусиль зробити модний макіяж і завжди бути в тренді.

ДжерелоПереглядів: 159