Митрополит Володимир освятив каплицю у Братківцях

Суспільство

У суботу, 11 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив візит у с. Братківці, де освятив каплицю Введення у храм Пресвятої Богородиці сестер-служебниць Господа та Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Розпочалося дійство із Чину освячення престолу й каплиці зсередини.


Згодом відбулася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні о. Йосафата Бойка, ВС, синкела у справах монашества Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, й о. Теодосія Савчука, ВС, духівника аспірантату.


Звертаючись до присутніх у часі проповіді Митрополит Володимир роздумував над Словом Божим, прочитаним у Святому Євангелії, і ствердив: «Божим світлом на землі є Христова Церква у якій є свята наука, яка старається сповняти Слово Боже й зберігати його. Тому й сьогоднішнього дня маємо визначну подію, на яку тут зібралися. Нині ми сповнюємо благословенну ціль – освячуємо святий жертовник, на якому будуть відправлятися богослужіння, де разом з нами перебуває Всевишній. Тому, дорогі в Христі, слухаймо Боже Слово і зберігаймо його. Тоді кожен з нас зможе стати матір’ю, братом й сестрою нашого Господа».


Опісля Літургії було зачитано Митрополичу грамоту, якою нагородили жертводавця даної обителі. Владика Володимир також подякував всім, хто приклався до зведення цієї каплиці: будівничим, архітекторам, волонтерам, душпастирям і всім людям доброї волі.


Відтак у святині лунало Многоліття.


Згодом сестра Марія Єдності привітала Архієпископа із 64-літтям, яке він відзначав 9 листопада, а також подякувала за пастирську підтримку й батьківську опіку.


На завершення всі присутні виконали духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний», який підносили до Господа за якнайшвидшу українську перемогу й мир на території всієї земної кулі.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 244
banner