«На Андрія»: у Долині згуртувалось найбільше іменинників (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 13 грудня, відзначаємо одне з найбільш духовно світлих свят – Першоапостола Андрія. Рівно ополудні храм Святого Апостола Андрія Первозванного зібрав велику кількість дорослих і маленьких вірян, і традиційно вже Андріїв та Андріан.


Організаторами щорічної акції «На Андрія» є комунальний заклад “Долинський міський центр культури, спорту та туризму” за фінансового сприяння Долинської міської ради та духовної підтримки настоятелів і адміністрації храму Святого Апостола Андрія Первозванного.
На початку заходу о. Василь Бурій закликав усіх до спільної молитви. Після вітань та духовної бесіди він щедро благословив присутніх Божим Словом і свяченою водою.
Зібратись разом – означає підтримати українські традиції, поглибити свої знання, поділитися ними з іншими. Чи знаєте Ви що ім’я Андрій означає «мужній, сміливий», що цей апостол є покровителем рибалок та всіх, чия професія пов’язана з морем й водою, і чому серед учнів Христа – Первозванний, бо його першого Ісус покликав за собою проповідувати. А ще – в народі це свято співпадало з вечорницями, тож його в народі називають Калитою. Окрім того, саме Андрій Первозванний проповідував Євангеліє на території сучасної України та благословив з найвищого із Дніпрових пагорбів майбутнє будівництво столиці та християнських святинь нашої Держави … Ведуча Галина Курус не втомлювалась озвучувати нові запитання андріївської тематики, а учасники – досить швидко знаходити на них відповіді. За правильні відповіді вони отримували гарні і доречні подарунки.
А тим часом до акції «Збери найбільшу команду іменинників» традиційно долучились загальноосвітні заклади міста і Долинський НВК №2.
Отже, найбільше Андріїв, – 23 – мала команда Долинського академічного гуманітарного ліцею №6. За це вона отримала в подарунок від представника КЗ “Долинський міський центр культури, спорту та туризму” Юлії Антонів потужний комп’ютерний LED-монітор Philips.
Другими, за кількістю іменинників (14) була команда Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, третіми – Долинський науковий академічний ліцей «Інтелект» (13). Обидві команди отримали в нагороду сучасні акустичні системи.
Всього ж цього дня до храму, який носить ім’я їхнього Небесного покровителя, прийшло 78 Андріїв та Андріан. Реєстрація відбувалась письмово, за наявності свідоцтва про народження чи паспорта. Найменшому Андрійкові було 2 рочки.
Кожному учаснику масової акції «На Андрія» вручали пам’ятну емблему-наліпку, де зазначалося що він є іменинником і бере участь у встановлені міського рекорду.
Усі іменинники отримали від КЗ “Долинський міський центр культури, спорту та туризму” солодкі подарунки. Завершилось свято спільною світлиною.

 

 Переглядів: 122