На блокпостах Прикарпаття не виявили людей, які перебувають на самоізоляції

Події

Третю добу поспіль на межі Прикарпаття з іншими областями працюють карантинні пости.


Шість з них – на межі області і два – додаткових пости в селі Перегінське Рожнятівського району. За час їхньої роботи людей, які повинні дотримуватися умов самоізоляції, а натомість перебували в дорозі, не було.

Про це повідомив очільник Нацполіції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, передає Суспільне.

Кожен такий карантинний пост в середньому щодоби пропускає від 500 до трьох тисяч автомобілів, залежно від інтенсивності руху на дорозі, на якій він встановлений. Поліцейські на цих постах оснащені електронними пристроями і планшетами, мають доступ до електронної бази, створеної Нацполіцією, де є інформація про всіх, без винятку осіб, які повинні перебувати на самоізоляції, та про людей, які мають встановлений діагноз COVID-19 і повинні дотримуватися умов самоізоляції.

“За три дні таких осіб зафіксовано не було”, – каже Володимр Голубош.

За його словами, в цій базі є 2 тисячі 988 прикарпатців, які були за кордоном і подали письмову згоду на самоізоляцію. Керівник обласної Нацполіції розповів: “Усього до адміністративної відповідальності за цей час притягнуто 80 осіб. Відповідно складено 180 протоколів. З них безпосередньо 22 – на громадян, які не дотримуються умов самоізоляції”.Переглядів: 176
banner