На Богородчанщині провели семінар для рятувальників (ФОТО)

Суспільство

19 січня 2020 року в Богородчанському РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області відбулася розширена інструктивна нарада на тему: «Дотримання суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог і обмежень антикорупційного законодавства». Захід проводився за участю начальника СПЗ та ВК У ДСНС в області підполковника служби цивільного захисту Романа Сем’янчина та працівників поліції Богородчанського району.

Семінар провели з метою покращення знань та обізнаності рятувальників у питаннях, що стосуються негативних наслідків та можливого настання процесуальної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень і прапов’язаних з корупцією, а також нехтування правовими нормами.

Присутнім також довели дотримання вимог закону України від 02.10.2019 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції” та проект закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або, місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів”.

Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Переглядів: 186
banner