На Богородчанщині рятувальники розповіли людям як попередити виникнення пожеж (ФОТО)

Суспільство

20 лютого працівниками Богородчанського РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області спільно з представниками Підгірської сільської ради проведено відпрацювання населеного пункту села Підгір’я Богородчанського району щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі та загибелі на них людей.

Особлива увага приділялась самотнім людям похилого віку, соціально незахищеним громадянам та мешканцям населеного пункту. Рятувальники провели з населенням інструктажі щодо дотримання основних правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок, електромереж, пічного та газового опалення. А також проведено бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів із врученням тематичних пам’яток застережливого характеру.

В результаті відпрацювання рятувальники роздали громадянам профілактичні пам’ятки та листівки на протипожежну тематику.

Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Світлина від Богородчанський РВ.Переглядів: 197
banner