На Бурштинській ТЕС розпочався ремонт енергоблоку

Суспільство

Бурштинські енергетики розпочали капітальний ремонт енергоблоку №11 вартістю 87 млн грн.


Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК.

Це продовжить термін служби обладнання, покращить його технічні характеристики та знизить викиди в атмосферу.

Це продовжить термін служби обладнання, покращить його технічні характеристики та знизить викиди в атмосферу.

Як повідомили у пресслужбі ДТЕК, капітальний ремонт енергоблоку передбачає заміну поверхонь нагріву котла, ремонт трьох циліндрів турбіни, генератора та автоматики, а також контрольно-вимірювальних приладів. 7 млн грн. передбачено витратити на капітальний ремонт елекрофільтрів за новою методикою відновлення критичних вузлів.

Бурштинська ТЕС зараз готується до осінньо-зимового періоду. З початку року ми провели декілька ремонтів і уже приступили до капітального. Для покращення коефіцієнту корисної дії енергоблоку й електрофільтрів, зокрема, ми залучилися підтримкою вузькопрофільних фахівців. Це дасть нам можливість сконцентрувати фахові сили на проблемних ділянках, адже багато роботи буде вкладено саме у відновлення початкового стану обладнання, при якому, за аналогічних умов роботи, ми зможемо отримати більшу потужність, а відповідно й кращі техніко-економічні показники.

Завершення капітального ремонту енергоблоку №11 дасть можливість повернути в енергосистему необхідні мегавати втраченої за роки потужності. А також дозволить ДТЕК Бурштинській ТЕС збільшити виробництво електроенергії для потреб українців, особливо в період використання кондиціонерів, та надійно пройти опалювальний сезон 2021.Переглядів: 155
banner