На Долинщині амбулаторія отримала позашляховик (ФОТО)

Суспільство

Тростянецька амбулаторія отримала службове авто.


Новий автомобіль “Renault Duster” придбаний завдяки реалізації державної Програми для лікарів загальної практики сімейної медицини, котрі працюють у сільських амбулаторіях, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

“Уже втретє з початку року ми вручаємо автомобіль, який слугуватиме для реформованої медицини. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто. Кожен мешканець нашого району має отримати якісну медичну послугу та, що важливо, одержати її вчасно, – наголосив голова РДА Віктор Лаврик.

Зазначимо, що напередодні медичний заклад отримав комплект телемедичного обладнання. Він містить електрокардіограф, спірометр, пульсоксиметр, автоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу, апарат для вимірювання рівня глюкози та холестерину; а також планшетний персональний комп’ютер, щоб лікар мав змогу оперативно та точно вводити дані про хворого.

“Забезпечення сільських медиків необхідним обладнанням та службовим автотранспортом – це один з основних кроків розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини”, – переконаний директор Центру первинної медичної допомоги Володимир Фотуйма.Переглядів: 192
banner