На Долинщині доплачуватимуть по чотири тисячі медикам, які лікуватимуть хворих на COVID-19

Суспільство

На Івано-Франківщині з квітня по чотири тисячі гривень доплачуватимуть медикам Долинської об’єднаної територіальної громади, які лікуватимуть хворих на коронавірусну інфекцію.


Про це повідомив її очільник Володимир Гаразд під час відеозвернення у соціальній мережі Facebook, пише Суспільне.

“Таких працівників має бути 72 – це кілька бригад, які чергуватимуть подобово – лікарі, медсестри, санітари”, – поінформував він.

Також голова Володимир Гаразд сказав, що на потреби медицини ОТГ додатково спрямують 3 млн 910 тис. грн. З них приблизно півтора мільйона – на центральну районну лікарню.

“Депутати проголосували одноголосно за те, щоб відмовитися від так званого депутатського фонду. Не всі відмовилися на 100%. 23 погодилися повністю направити гроші в медицину, решта – дев’ять депутатів – частково. Таким чином нам вдалося мобілізувати з депутатського фонду 2 млн 910 тис. грн. Ще один млн – це кошти, які передбачалися на фінансування проєктів громадського бюджету. Скоріш за все, ми не зможемо профінансувати, але переможці залишаються, і при сприятливих умовах ми відновимо фінансування”, – повідомив голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд.Переглядів: 134
banner