“На динозавра не залазити. На зубах і лапах не висіти”: у Франківську вчать берегти комунальне майно (ФОТО)

Суспільство

В івано-франківському міському парку імені Тараса Шевченка вирішили дохідливим способом пояснити, що не можна нівечити комунальне майно.


Мова йде про тиранозавра, якого встановили восени минулого року, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Біля нього поставили інформаційну таблицю з оголошенням: “На динозавра не залазити. На зубах і лапах не висіти. Увага! Ведеться відеоспостереження”.

“Ми змушені робити, хоча, як на мене, це псує вигляд”, – каже директорка “Центру розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк.

Очільниця розповідає, що спочатку відвідувачі парку відламали скульптурі лапу до ліктя, потім кіготь, ще пізніше зуб. Кіготь динозавра не відновили ще з попереднього разу. Творці тиранозавра сказали, що зроблять, коли потепліє, щоб гарно матеріал зчепився.

“До адміністративної відповідальності за пошкодження комунального майна не притягнули нікого, хоча ми надавали правоохоронцям усі дані з камер відеоспостережень. Написали, що не знайшли. Затриманий був тільки один з групи молодиків, які підпалювали динозавра. Сказали, що йому дали протокол про адмінпорушення”, – поінформувала журналістів Суспільного Руслана Василюк.

До слова, цього року у планах “Центру розвитку міста та рекреації”поставити ще дві або три цікаві скульптури. Все залежить від фінансування.

"На динозавра не залазити. На зубах і лапах не висіти" - франківців вчать берегти комунальне майноПереглядів: 144
banner