На фасаді Бовшівської гімназії відкрили та освятили мурал, присвячений пам’яті Дмитра Коцюбайла

Суспільство

На фасаді Бовшівської гімназії відкрили та освятили мурал, присвячений пам’яті Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”), який навчався у цьому навчальному закладі.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Бурштинську міську раду.


Мурал створено за ініціативи директорки гімназії Оксани Курдидик. На ньому зображений портрет Да Вінчі та символіка його підрозділу.


“Кращого місця для створення муралу, ніж стіни рідної гімназії у рідному селі не знайти…Вірю, що наші учні вчитимуться на прикладах таких як Дмитро та інші воїни, які захищають нашу країну. Ми завжди будемо їх пам’ятати”, – зазначила Оксана Богданівна.


Створив мурал художник з Харкова Андрій Пальваль, який у своєму інстаграм-каналі написав: “Якийсь неймовірний пазл склався вкінці жовтня. Було чітке усвідомлення того, що я мав опинитися там, в селі Бовшів і зробити мурал на твою честь. Я можу підтвердити одне, друже командире – тебе люблять, твою пам’ять плекають, школа в Бовшеві носить твоє ім’я….”


У серпні цього року на сесії Бурштинської міської ради було прийнято рішення щодо присвоєння імені Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”) Бовшівській гімназії та перейменування її на Бовшівську гімназію імені Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”).


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 345
banner