На Франківщині нагородили сумлінних платників податків

Суспільство

Днями відбулось урочисте нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків – 2019”.


Начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик та голова територіального відділення громадської організації «Асоціація платників податків України» в області Ігор Вінтонюк вручили дипломи кращим платникам податків Івано-Франківщини, пише ОДА.

Начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик зазначила, що податкова служба налаштована на подальше налагодження партнерських стосунків з такими підприємствами, висловила вдячність за вчасно і сповна сплачені податки, які в подальшому дозволяють забезпечувати соціальну сферу, а також розвивати Прикарпаття та країну в цілому.

Також у своєму виступі Ірина Столярик наголосила: «Говорячи про податкову, наголошую, що створення комфортних умов роботи для платників податків – одне з головних наших завдань. Тому ми активно розвиваємося в наданні електронних сервісів платникам, щоб бізнес зайвий раз не відвідував податкову службу. Вже зараз платники податків, окрім Електронного кабінету, мають можливість користуватись новим сервісом «InfoTAX», який працює в месенджерах Telegram та Viber. Через дані месенджери платники податків мають змогу отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані,  результати обробки документів, строки подання звітності та сплати податків. А вже з 2021 року сервіс дозволятиме передзаповнення звітності для платників єдиного податку, перехід до сплати податків у «два кліки» та оповіщення про виникнення податкового боргу».

На завершення начальник податкової служби області побажала представникам підприємств подальшого успішного розвитку та досягнення нових вершин у бізнесі.

В серпні цього року проведено перший тур Рейтингу, в якому підприємства оцінювалися за такими критеріями як співвідношення суми сплаченого податку на прибуток до отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків і зборів, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць тощо. За результатами відбору на Івано-Франківщині переможцями у чотирьох номінаціях стали 6 підприємств, які у 2019 році сплатили  305 млн гривень податків і зборів, створили  майже 600 робочих місць, витратили на благодійні та соціальні програми понад 1 млн гривень.

Так переможцями стали:

У номінації «Сумлінний платник податків у галузі будівництва та девелопменту»

– ТОВ «Віта Констракшн» (мале підприємство).

У номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості» (Добувна промисловість і розроблення кар’єрів):

– ТОВ «Західнадрасервіс» (велике підприємство);

– ТДВ «Надвірнянський кар’єр-Карпати» (середнє підприємство).

У номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості» (Переробна);

– ПП «МББ» (мале підприємство);

– АТ «Коломийське заводоуправління будівельних матеріалів» (середнє підприємство).

У номінації «Сумлінний платник податків у сфері транспорту»

– АТ “Укрспецтрансгаз” (середнє підприємство).

Нагадаємо, Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», започаткований Асоціацією платників податків України та проводиться щорічно з 2011 року. Основною метою проекту є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом, популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу та відзначення кращих здобутків платників податків.

 Переглядів: 207
banner