фото з мережі інтернет

На Франківщині планують налагодити діагностику на наявність коронавірусної інфекції

Суспільство

Як відомо, учора на Прикарпатті зафіксовано ще 11 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Загалом за результатами досліджень референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України підтверджено діагноз коронавірусу в 16 осіб, два випадки летальні, негативні результати тестування у 34 хворих.

Про це та заходи, які вживаються задля подолання та попередження поширення захворювання серед мешканців краю, йшлося під час брифінгу в облдержадміністрації за участю т.в.о. голови ОДА Віталія Федоріва, головного санітарного лікаря області Руслана Савчука, керівниці інформаційно-аналітичного центру із протидії поширення коронавірусної інфекції на Прикарпатті при ОДА Наталії Дьоміної та начальника ГУНП в Івано-Франківській області Володимира Голубоша.

За словами Руслана Савчука, за останню добу в області зареєстровані 9 нових підозр на коронавірус. У той же час встановлено коло контактних осіб з тими, у кого коронавірусна інфекція була лабораторно підтверджена раніше. Троє захворілих приїхали з-за кордону (Польща та Чехія).

«Зараз наше завдання – налагодити дослідження на наявність коронавірусної інфекції, зокрема методом ПЛР-діагностики, – наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів. – У сучасній лабораторії вже сьогодні у тестовому режимі розпочнуть проводити тестування біологічних матеріалів на наявність Covid-19. У першу чергу будемо використовувати необхідні медичні реагенти і тести, які днями надійшли до області. Крім того, ще одну партію плануємо придбати коштом обласного бюджету».

Віталій Федорів також звернувся до жителів області з проханням дотримуватися карантинних заходів, не виходити без потреби на вулиці, обмежити будь-які безпосередні контакти. Разом з тим посадовець подякував громадським організаціям та волонтерам, які самооганізувалися для підвозу медиків на роботу та забезпечення їх харчуванням.Переглядів: 166
banner