фото з мережі інтернет

На Франківщині порахували, скільки бюджету коштував витік нафти на Надвірнянщині

Суспільство

Поліцейські відкрили кримінальне провадження щодо аварійного витоку нафти поблизу села Пасічна Надвірнянського району, що на Прикарпатті.


Як повідомили у Державній екологічній інспекції Карпатського округу, підрахували і завдану шкоду довкіллю, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Порив нафтопроводу нафтогазовидобувного управління “Надвірнанафтогаз” стався ще 25-го лютого в урочищі Постоята. Тоді встановили, що вкрали приблизно п’ять метрів нафтопроводу. Пізніше у студії Суспільного директор бізнес-підрозділу “Захід ПАТ “Укрнафта” Олег Мальчик розповів, що витік нафти у потічок стався саме через крадіжку проводу. Також він повідомив про конфлікт із однією із газодобувних компаній.

На початку березня інспектори Державної екологічної інспекції виявили, що нафта могла потрапити у Бистрицю, проте скільки саме речовини потрапило у воду – невідомо. На землі нафта розлилася на площу 132 метри квадратні. Тоді відібрали проби води та ґрунту. У зразках виявили перевищення.

Загалом, за забруднення земельних ресурсів нарахували 53 143 гривень. Ще підраховують збитки, які завдано водоймі. Усі матеріали перевірки та досліджень передали працівникам Надвірнянського відділу поліції.Переглядів: 202
banner