фото ілюстративне

На Франківщині споруджують три великі спорткомлекси (ВІДЕО)

Новини

Стратегія розвитку фізичної культури і спорту. Нині на Прикарпатті функціонують понад три сотні універсальних спортивних майданчиків.


І цей показник – один із кращих в Україні, звітують в обласному профільному управлінні. Ключовим завданням теперішнього року спортивні функціонери називають реконструкцію та будівництво трьох масштабних об”єктів. Це — спорткомплекс в Університеті нафти й газу, біатлонний комплекс на гірськолижному курорті та спортивний центр в Коломиї.

Проте грошей на розвиток спортивної інфраструктури не вистачає. Новостворені ОТГ, як свідчить нинішня практика, фізкультурою і спортом не надто переймаються.

Відтак під загрозою закриття опинилася низка спортивних шкіл. Аби приборкати таку тенденцію, облрада пропонує налагодити приватно-державне партнерство. У такий спосіб, зокрема, здійснюється реконструкція лижних трамплінів у Ворохті.

Щодо спорудження Палацу спорту в Івано-Франківську, то обласні чиновники нарешті визначилися із місцем його розташування. Це буде стадіон “Юність”.

Відео: ТРК ВежаПереглядів: 180
banner