На Франківщині, у центрі екстреної медичної допомоги, закінчуються захисні костюми

Суспільство

В Івано-Франківському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф захисних костюмів та масок для медиків залишилось на кілька днів – до середи.


Про це повідомив директор КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської облради» Мирон Матейко, інформує Укрінформ.

«Ще два тижні тому наша служба мала найкраще забезпечення. За останній тиждень у нас було 450-600 викликів, з них 10-15% – до людей з високими температурами, тому я сказав своїм медикам вдягати захисні костюми. На залишку наразі є 66 багаторазових захисних костюмів, одноразових – близько 40, плюс ті, які ще є в бригадах. Це вистачить до середи. Втім, з наступного тижня ми очікуємо на нове замовлення», – зазначив Матейко.

За його словами, обласний Центр екстреної меддопомоги очікує 300 одноразових костюмів і захисні маски. Їх залишилось 4 тисячі. З обласного бюджету на потреби центру екстреної меддопомоги скерували понад 1 млн грн.

Наразі в обласному центрі екстреної меддопомоги у цілодобовому режимі працюють 98 бригад.

На Івано-Франківщині з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції Covid-19 призупинили навчально-виховний процес у всіх закладах освіти та обмежили проведення масових заходів.

Нагадаємо, в Україні підтверджено три випадки коронавірусу: два у Чернівецькій області і один у Житомирській. Один з них закінчився летально – 71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком Covid-19, вчора померла.Переглядів: 171
banner