На Франківщині відкрили нову амбулаторію

Суспільство

У селі Тисменичани Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, відкрили нову амбулаторію.


Про це Голос-Інфо довідався від мера Івано-Франківська.


НОВЕСЕНЬКА АМБУЛАТОРІЯ ДЛЯ ТИСМЕНИЧАН 🏥
#медицина_ІФ
Звичайно, найкраще – бути здоровими і якомога рідше звертатись до лікарів 😉 Та вже коли “припекло” – хочеться зайти в сучасний та комфортний медичний заклад із новим обладнанням 😌
Тепер є така можливість для мешканців Тисменичан 🥳 Адже тут відкрили нову амбулаторію! Тут є все необхідне для того, щоб отримати первинну медичну допомогу: здати усі аналізи, зробити кардіограму, виміряти тиск… 🩺 А вже далі сімейний лікар, за необхідності, направлятиме на дообстеження.
Дякую усім, хто долучився до цієї важливої справи. Таке гарне та сучасне приміщення! Дякую будівельникам, які все зробили тут комфортно і зручно 👏 Пам’ятаймо, що все зразу не буде. Потрібно працювати та крок за кроком все робити! Хочу, щоб кожне село в нашій громаді пишалось тим, що ми тепер є великою родиною!
Дякую усім за роботу! Особлива подяка моєму заступнику Віталій Федорів. Він хоч із сусіднього села, та все одно опікувався, щоб саме тут теж відкрили сучасну амбулаторію.Також тут й нове обладнання за кошти з міського бюджету, а ще подяка нашій ОДА, адже ця подія відбулась, зокрема, завдяки коштам із держбюджету.
Медиків вітаю із прийдешнім професійним святом! бажаю міцного здоров’я та Божого благословення 🙏“, – пише Руслан Марцінків.Переглядів: 223
banner