На Франківщині викрили незаконний забір корисних копалин

Кримінал

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження через незаконне видобування корисних копалин у Снятинському районі, яке під час рейду виявили і припинили.


27 листопада під час рейду, який пов’язаний з незаконним видобутком, працівники слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області виявили вантажний автомобіль «КАМАЗ» та екскаватор з річковим піском. Подія мала місце у селі Горішнє поблизу річки Черемош. Там двоє місцевих мешканців, віком 51 і 24 роки, займалися незаконним видобутком корисних копалин. Правоохоронці припинили їх незаконну діяльність, адже дозвільних документів від осіб так і не отримали. Відтак, транспортні засоби з сумішшю поміщено на арештмайданчик. Саму ж суміш направлено на експертизу, адже йдеться про корисну копалину державного значення.

За фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля). Проводиться слідство.

Поліція Прикарпаття вкотре нагадує, що видобуток корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонений природоохоронним законодавством. Поліція Прикарпаття й надалі продовжуватиме реагувати на всі повідомлення, пов’язані з незаконним видобутком та працюватиме над тим, щоб винних притягнути до відповідальності.Переглядів: 174
banner