На Франківщині затвердили проєкт програми розвитку донорства крові та її компонентів

Суспільство

На Прикарпатті схвалили проєкт регіональної цільової програми розвитку донорства крові та її компонентів на 2021-2025 роки.


Відповідне розпорядження № 560 підписав голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів 28 жовтня, пише Голос-Інфо з посиланням Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Метою створення документу є продовження впровадження в комунальному некомерційному підприємстві «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» новітніх технологій заготівлі та переробки крові, забезпечення безперебійного функціонування дороговартісної апаратури – сепаратора клітин крові та системи редукції патогенів, їх забезпечення комплектуючими та розхідними матеріалами, придбання обладнання для потреб служби крові області.

Відповідно до розпорядження обсяги фінансування програми складатимуть 9,450 тисяч гривень. За ці кошти буде оснащено Комунальне некомерційне підприємство «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» обладнанням для забезпечення контролю якості донорської крові, апаратурою для розділення крові донорів на компоненти. Зокрема, закуплять санітарний автомобіль (мікроавтобус), лабораторне обладнання для обстеження донорської крові методом полімеразної ланцюгової реакції, комплекти для сепаратора клітин крові та системи редукції патогенів, розхідних матеріалів для заготівлі, обстеження та переробки донорської крові. Також буде придбано низькотемпературне обладнання для зберігання компонентів донорської крові та обладнання для процесу заготівлі крові.Переглядів: 164
banner