На франківському міському озері відбудеться масштабне світлове шоу

Події, Суспільство

В перший тиждень осені, 3 вересня, будівельна компанія Івано-Франківська blago developer організовує безкоштовну вечірку на міському озері. 


Світлове дійство запускатиметься під сучасні музичні треки з найвищого поверху елітного комплексу Parus, який розташований на березі міського озера. З вікон та терас будинку відкриваються розкішні краєвиди міста та повністю видно водойму. Саме оглядовість міста та особливе розташування комплексу підштовхнули забудовника на проведення такого заходу.


Метою лазерного шоу є показати неповторну красу Івано-Франківська та передати магічність локації. Також це можливість черговий раз продемонструвати особливість Прикарпаття, високий рівень благоустрою та турботу місцевого забудовника про рідне місто.


За задумом, лазерні промені проходитимуть з висоти 35 метрів, створюючи захопливі зображення на фоні вечірнього міста та озера. 36 гектарів водного дзеркала відбиватимуть світлові промені, додаючи видовищу ще більш дивовижного ефекту. Таким чином шоу виконуватиме не лише розважальну, а й естетичну функцію.