На III всеукраїнському театральному фестивалі відзначили постановку юних франківських акторів

Суспільство

Днями завершився III Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України».


Франківських акторів старшої групи з “Дитячої театральної майстерні” запросили як спеціальних гостей форуму з постановкою «Мене звати…», пише Фіртка з посиланням на Франківський драмтеатр.

Фестиваль три роки поспіль проходить у сонячному Бердянську, але цьогоріч відбувався в режимі онлайн. На зв’язку з онлайн студією фестивалю були Бердянськ, Запоріжжя, Київ, Івано-Франківськ, Суми та Мінськ.

Протягом десяти днів були відкриті для глядачів та авторитетного журі усі 17 конкурсних вистав фестивалю, і їх переглянули понад вісім тисяч користувачів.

Постановку Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі «Мене звати…» відзначено Дипломом у номінації «Відкриття фестивалю», а режисер Олексій Лейбюк отримав Спеціальний диплом за режисерську роботу в театрі дітей.

“Пам’ятаємо той катарсис, котрий ми пережили під час першого перегляду вистави дитячих одкровень «Мене звати…». Вітаємо керівника Майстерні та талановитих учнів з визнанням! Бажаємо натхнення і нових перемог!”, – йдеться в дописі.Переглядів: 167
banner