фото з мережі інтернет

На Івано-Франківщині можна буде їздити лише приватним транспортом

Суспільство

Як уже повідомляло Голос-Інфо: “Червона” зона: на Прикарпатті заборонять посадку та висадку пасажирів.


У зв’язку з стрімким поширенням коронавірусу, у “червоних” регіонах України планують повністю заборонити рух транспорту.  Приватний та службовий транспорт, у якому у якому водій та пасажири будуть забезпечені засобами індивідуального захисту, зможе їздити.

Про це сьогодні, 24 лютого, під час засідання Уряду повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Голос-Інфо з посиланням  на Типовий Франківськ.

“Усім нам відомо про ситуацію, яка розгортається на Франківщині і розгортається по окремих регіонах та територіях України. У зв’язку з тим, щоб можна було запровадити обмежувальні заходи для перевезення пасажирів пасажирським транспортом, пропонуємо внести зміни в постанову №1236. На територіях, де встановлений “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки, пропонується заборонити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним, залізничним, міським транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном, крім транзитних”, – каже Криклій.

Виключенням є пересування приватним транспортом, якщо у ньому не більше п’яти осіб, не враховуючи осіб віком до 14 років.

Також, міністр зазначив, що службовий транспорт у якому водій та пасажири будуть забезпечені засобами індивідуального захисту, зможе їздити.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль додав, що зміни згідно чинного законодавства вступлять у дію через сім днів.Переглядів: 478
banner