На Івано-Франківщині ліквідовано цех з виробництва фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

Надзвичайні ситуації

Фальсифікат, виготовлений зі спирту, у вкрай несприятливих санітарних умовах, обклеювали підробленими акцизними марками невстановленого зразка та реалізовували як на території обласного центру, так і на території регіону.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, пише Фіртка.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцем незаконного виробництва, в складських та гаражних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів і в їх автомобілях, з незаконного обігу вилучено 6 тис. 387 літрів спирту який використовувався як сировина для виготовлення фальсифікату, 1 тис. 950 літрів готового алкогольного фальсифікату, розлитого в скляну тару різного об’єму, обладнання для виготовлення фальсифікату, а також підроблені акцизні марки, а також транспортні засоби, що використовувалися для незаконного перевезення фальсифікату.

Зловмисників було затримано в порядку ст.208 КПК України та повідомлено їм про підозру за ч.2 ст.28, ч.2 ст.204, ч.2 ст.199 КК України.

Івано-Франківським міським судом до підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.Переглядів: 151