На Івано-Франківщині на одній з високовольтних підстанцій буде створена 3D модель

Суспільство

Отримана модель буде багатофункціональною та використовуватиметься диспетчером для управління роботою підстанцією та для навчання фахівців із використанням технологій доповненої реальності.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Прикарпаттяобленерго.


Це стало можливим у ході реалізації інноваційного проєкту eFORT, учасником якого є «Прикарпаттяобленерго». Фахівці компанії спільно з партнером компанією i-Solution Labs та міжнародними партнерами з 8 країн Європи, працюють над створенням новітньої моделі цифрових підстанцій, що надалі буде використовуватися для покращення управління енергетичною інфраструктурою.


“Українські енергетики без перебільшення роблять подвиг, підтримуючи роботу енергосистеми та оперативно відновлюючи енергопостачання після руйнувань, які принесла війна. Разом з цим, іншим питанням надзвичайної важливості є планування повоєнного відновлення електромереж на вищому технологічному рівні з використання кращих світових практик”, — розповідає Андрій Грабчук керівник проєкту зі сторони прикарпатських енергетиків.


Товариство активно розвиває співпрацю з передовими науково-дослідними установами та технологічними компаніями Європи в сфері впровадження енергосистем нового покоління, здатних забезпечити високий рівень конфіденційності  даних та стійкість до зовнішніх загроз.

 Переглядів: 334
banner