На Івано-Франківщині робоча група «Прозорість та Підзвітність» аналізує тендерні закупівлі

Суспільство

Сьогодні під керівництвом заступника голови обласної державної (військової) адміністрації Вадима Созоника відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність»


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Розпочинаючи засідання робочої Вадим Созоник наголошував, що першочергово кошти мають бути спрямовані на забезпечення потреб Сил оборони України, будівництва фортифікаційних споруд, утримання належного стану укриттів та створення регіональних резервів.


Усі тендери зараз опрацьовуються робочою групою «Прозорість і Підзвітність» на предмет їх доцільності в умовах воєнного стану.


Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Управління Західного офісу Держаудитслужби в області та правоохоронних органів заслухали інформацію фінансового управління обласної державної адміністрації про використання коштів місцевих бюджетів, зокрема коштів від військового ПДФО.


Також робоча група спільно з головами громад, районних державних (військових) адміністрацій проаналізувала використання коштів у двох прикарпатських громадах області , зокрема, Верховинській селищиній громаді та Рогатинській.


Мовилося про низку закупівель, які проводяться в цих громадах щодо благоустрою територій, капітального ремонту закладів освіти, охорони здоров’я, придбання різноманітної оргтехніки та інших закупівель. Наголошувалося на потребах військових ЗСУ задля придбання необхідних автомобілів, тактичного обладнання та іншої важливої техніки.


Розглянуті й отримані сигнали від громадських організацій, мешканців щодо тендерних закупівель та проведено їх відповідний моніторинг.


Наголошувалося, що кожна витрата на місцях має бути зрозумілою жителям і схвалена робочою комісією «Прозорість та підзвітність».


Проаналізувавши спрямування фінансового ресурсу, робоча група рекомендувала головам громад переглянути доцільність цих закупівель, за можливості відмінити тендерні процедури, а натомість скерувати кошти на військових, зокрема й передбачити фінансовий ресурс для потреб захисників на наступний рік.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 421
banner