На Івано-Франківщині ще один ЦНАП надає послуги з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів

Суспільство

Відтепер ЦНАП Коломийської міської ради, Івано-Франківської області розпочав надавати послуги з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів. Це стане ще одним кроком для покращення якості надання адміністративних послуг жителям Коломийської громади та прилеглих населених пунктів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головний сервісний центр МВС


Як зазначив начальник РСЦ ГСЦ МВС в Івано-Франківській області Олег Шпек: «Передувало наданню вищевказаних послуг результативна співпраця з підписанням узгодженого рішення між регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Івано-Франківській області та виконавчим комітетом Коломийської міської ради».


Відтепер в ЦНАПі м.Коломия громадяни зможуть обміняти чи відновити втрачене посвідчення водія. Окрім того зможуть перереєструвати будь-який транспортний засіб. Це  стало можливим після виокремлення експертного дослідження транспортного засобу з процедури реєстрації автомобіля, що передбачено постановами Кабінету міністрів України від 10 вересня 2022 р. № 1019 та від 4 листопада 2022 р. № 1299.


Перше посвідчення водія надрукували в присутності голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук, мера міста Коломиї Богдана Станіславського та начальника РСЦ ГСЦ МВС в Івано-Франківській області Олега Шпека.


Отримати адміністративні послуги якісно та швидко громадяни зможуть у найближчому зручному для них місці. Чи то у сервісному центрі МВС, чи звернувшись до центру надання адміністративних послуг.


Зазначаємо, що надання адміністративних послуг з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів на території Івано-Франківської області здійснюють центри надання адміністративних послуг:

— м.Івано-Франківська, вул.Незалежності, 9

— м.Надвірна, вул.Визволення, 2

— м.Коломия, вул. Привокзальна, 2аПереглядів: 664
banner