На Івано-Франківщині відбулась Екоакція «Шевченко єднає Україну»

Суспільство

Сьогодні, 13 квітня 2023 року, колектив Державної екологічної інспекції Карпатського округу посадив саджанці дубів, що мають особливе значення для всіх українців. Адже сіянці вирощені з жолудів Дуба Шевченка, в якому Тарас Григорович ховав свої малюнки від пана Енгельгардта.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу


Відтепер дубочки зростають на території «Францискових джерел» у с. Крилос Івано-Франківської області. В місцині, де розташоване джерело з цілющою водою.


Саджанці формують алею з 27 дерев, які символізують кількість областей України, АР Крим, міста Київ та Севастополь. Нащадки історичного Дуба будуть висаджені по всій території України в різних локаціях, в тому числі пов’язаних з життям і творчістю Кобзаря.


Екоакція “Шевченко єднає Україну” розпочата Державною екологічною інспекцією України в рамках програми Президента «Зелена Країна», під час якої заплановано за 3 роки висадити 1 мільярд нових дерев. 1000 дубів будуть прикрашати кожну область України, поєднуючи історичну спадщину та зелене майбутнє нашої держави. Акція спрямована на збереження пам’яті великого українського поета Тараса Шевченка та підтримку екологічних ініціатив в країні.


Переглядів: 364
banner