На Івано-Франківщині відбулися семінарські навчання для фахівців інтернатних установ

Суспільство

Нещодавно в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті відбувся семінар-навчання для медичних працівників інтернатних установ системи соціального захисту населення області.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну державну адміністрацю


У заході взяли участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, заступниця директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики ОДА Галина Сеник, співробітники регіонального представництва Уповноваженого з прав людини ВРУ в Івано-Франківській області та обласного клінічного центру паліативної допомоги.


«В Івано-Франківській області функціонує вісім інтернатних закладів системи соціального захисту населення, де проживають понад 1150 підопічних. Це є люди похилого віку, особи з інвалідністю, особи, яким півтора року до настання пенсійного віку, а також одинокі люди, які потребують догляду, у тому числі медичного. І сьогодні на базі Івано-Франківського геріатричного пансіонату проводиться навчання для медичних працівників трьох прикарпатських геріатричних закладів, – заначила Людмила Сірко. – Насамперед – це навчання відбувається задля того, щоби оновити знання та поділитися досвідом».


Учасники заходу мали можливість обмінятися практиками щодо догляду за підопічними в інтернатних установах системи соціального захисту, ведення медичної документації в цих установах та рекомендаціями щодо надання медичних і соціальних послуг.


Також сьогодні бригада КНП «Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» провела практичне заняття щодо надання першої долікарської допомоги для працівників інтернатних установ системи соціального захисту.


Людмила Сірко, перебуваючи у Івано-Франківському геріатричному пансіонаті, оглянула умови проживання підопічних, пересвідчилася у наявності необхідних генераторів та ознайомилася зі станом захисного укриття.
Важливо, що цього тижня такі семінарські навчання відбуватимуться ще для чотирьох прикарпатських закладів системи соціального захисту населення.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 292
banner